Olena's Study Abroad Consultancy Menu

Olena's Study Abroad Consultancy

Чому батькам слід відправляти своїх дітей до літніх таборів

Information

У таборі діти:

1. Проводять час, вивчаючи англійську мову:

Обов’язкові заняття, а також вправи з тімбілдингу, поєднують веселощі з виховною цінністю. Ці модулі призначені для створення довіри до майбутніх лідерів суспільства.

2. Набувають навичок, які передають один одному.

Діти розвивають, передають один одному навички, які є життєво важливими для майбутнього успіху в будь-якій кар'єрі, включаючи:

  • розвиток сильних сторін щодо незалежності, саморегулювання та самооцінки;
  • впевненість у спілкуванні з широким колом нових людей та ситуацій;
  • відповідальність за власне навчання, управління часом та роботу з іншими;
  • комунікативні навички мовлення, слухання та представлення ефективних аргументів у різних контекстах.

3. Проводять свій день, будучи фізично активними.

Табір надає прекрасну можливість рухатися з різними видами діяльності. Досвід різних видів спорту, таких як скелелазіння (оголошений на Олімпійських іграх 2020 року), або вдосконалення спортивних видів спорту, таких як плавання, теніс, футбол або легка атлетика.

4. Отримують досвід з різних кар'єрних можливостей:

Діти можуть виконувати різноманітні навчальні вправи, яких не мають в школі, що відкриває дитячому розуму безліч різних варіантів, заохочуючи його повірити в те, що нічого неможливого немає.

5. Отримують відчуття успіху та впевненності.

Табір допомагає дітям будувати впевненість у собі та почуття власної гідності. З його неконкурентною діяльністю та різноманітними можливостями для досягнення успіху, життя літніх таборів є стимулом для дітей та їхнього майбутнього розвитку.

6. Відпочинуть від технологій.

Перерва в користуванні телевізорами і телефонами дозволяє дітям знову відкрити свої творчі здібності і зайнятися реальним світом. Це одна з найбільш життєво важливих речей, які, ми вважаємо, формують майбутніх лідерів суспільства. Можливість від'єднатися від технології - це практично прорив для дітей, що виросли з нею.

7. Отримують знання культури країни - де розташований табір:

Табори забезпечують правильний підхід до культурної обізнаності, де кожен перебуває на рівних умовах. Діти можуть спілкуватися з різними дітьми, що дозволяє максимальну інтеграцію. Коли діти живуть у мультикультурному середовищі, вони здатні вирішувати розбіжності і на власні очі бачити важливість природного спілкування.

8. Стають більш незалежними.

Табір - ідеальне місце для дітей, щоб практикувати прийняття свмостійних рішень Керуючи своїм щоденним вибором у безпечному, турботливому середовищі табору - найкращий спосіб формування незалежності дитини.

9. Зустріти справжніх друзів.

Табір - це місце, де діти зустрічають своїх найкращих друзів завдяки відсутністі соціальних очікувань, що впливають на них у школі; табір заохочує дітей розслабитися і легко будувати дружні стосунки на основі довіри.

вгору - до початку сторінки

Flag of Ukraine Flag of Switzerland Flag of the United Kingdom Flag of Cyprus Flag of the United States Flag of Turkey Flag of Scotland Flag of Malta Flag of Spain Flag of the Czech Republic Flag of Germany Flag of the People's Republic of China Flag of France Flag of Canada Flag of Austria Flag of Slovenia Flag of Italy Flag of Singapore Flag of Poland Flag of India