Olena's Study Abroad Consultancy Menu

Olena's Study Abroad Consultancy

Як найшвидше пристосуватися до нової країни навчання:

Information
 1. Дізнайтеся більше про країну навчання, нове місто / штат та приймаючу сім’ю.
 2. Поговоріть з людьми! Не ізолюйся. Навіть дуже коротка, доброзичлива розмова може прикрасити ваш день та день іншої людини.
 3. Намагайтеся подружитися з місцевими.
 4. Проведіть час навколо позитивно налаштованих людей і уникайте спілкування з друзями, які завжди критично ставляться до країни навчання та скаржаться на неї.
 5. Знайдіть для себе цікаві та позитивні відволікання: вивчіть нове хобі або розпочніть нову діяльність.
 6. Складіть список речей, які вам подобаються. Проглядайте цей список, коли вам важко й самотньо.
 7. Уникайте думок про дім і не порівнюйте все за кордоном із рідною країною.
 8. Подорожуйте та спробуйте нові речі, які змусять вас оцінити свій час за кордонм.
 9. Приймайте участь у позакласних заходах. Вони допомагають вам познайомитися з людьми вашого віку, які мають спільні інтереси, дають вам можливість говорити та чути більше іноземні мови, дозволяють зняти стрес від школи (університету), вивчити щось нове, здобути впевненість в собі й подружитися.
 10. Підтримуйте регулярні контакти з друзями та родиною, але не так часто, щоб цим заважати формувати нові стосунки у США. Зрозумійте, що вдома друзі та родина не зможуть зрозуміти все те, що ви переживаєте на новому місці.
 11. Пориньте у місцеву музику, телебачення та фільми. Це допоможе вам дізнатися про культуру, покращити навички сприйняття на слух, а також навчить корисної лексики та виразів.
 12. Уникайте спілкування у соціальних мережах та з людьми з вашої країни. Недавні дослідження показали, що використання соціальних медіа на рідній мові має сильний негативний вплив на вивчення мов та акультурацію. Чим більше часу люди витрачають на соціальні медіа, особливо молоді, тим більше шансів на те, що вони відчують себе "марними" та депресивними.
 13. Знайдіть кількох людей, які є хорошими слухачами, і скажіть їм, як ви себе почуваєте. Це може бути друг, вчитель, шкільний радник, керівник програми в сім'ї або хтось із вашої приймаючої родини.
 14. Поділіться культурою своєї країни з новими друзями.
 15. Майте відкритий розум і намагайтеся не судити. Думайте як антрополог: спробуйте зрозуміти, чому люди роблять те, що роблять, які основні цінності та світогляди, що призводять до звичаїв та поведінки, і задавайте питання, які вас бентежать.
 16. Запам’ятайте свої довгострокові цілі та зосередьтеся на своєму зростанні та прогресі.

вгору - до початку сторінки

Flag of Ukraine Flag of Switzerland Flag of the United Kingdom Flag of Cyprus Flag of the United States Flag of Turkey Flag of Scotland Flag of Malta Flag of Spain Flag of the Czech Republic Flag of Germany Flag of the People's Republic of China Flag of France Flag of Canada Flag of Austria Flag of Slovenia Flag of Italy Flag of Singapore Flag of Poland Flag of India