Olena's Study Abroad Consultancy Menu

Olena's Study Abroad Consultancy

Бізнес-англійська для стартаперів
(Business English for Entrepreneurs)

San Diego, CA, USA; Тривалість програми: 3 квітня — 23 червня, 2023

Business English for Entrepreneurs, San Diego, CA, USA Business English for Entrepreneurs, San Diego, CA, USA

Програма

Business English for Entrepreneurs (BEE) – це програма, яка зосереджена на інтенсивному мовному навчанні, а також на бізнес-англійській мові та розвитку стартапів. Цей курс розроблено для того, щоб надати можливість сформувати людям, для яких англійська мова не є рідною, навички англійської, необхідні їм для відкриття бізнесу на сучасному глобальному ринку.

Ця програма використовує автентичні матеріали та навчає базовим концепціям підприємництва та навичкам, таким як розпізнавання можливостей, маркетинг і продажі, започаткування бізнесу, планування та стратегія, бізнес-діяльність та фінансовий менеджмент.

Студенти покращуватимуть навички аудіювання, говоріння, читання, письма англійською мовою та вивчатимуть відповідну граматику та лексику в умовах відкриття бізнесу.

Business English for Entrepreneurs, San Diego, CA, USA

Навчання

Заняття проводяться по 18 годин на тиждень. Навчальна програма BEE базується на проектах. Студенти працюватимуть у малих групах, щоб розробити ідею, провести дослідження ринку, а також створити та реалізувати бізнес-план.

Додаткові заходи

Окрім розвитку професійних навичок англійської мови, студенти відвідуватимуть екскурсії та дізнаватимуться про історію та культуру Сан-Дієго, відвідуватимуть відомі університети та технологічні компанії, а також спілкуватимуться з професіоналами з усього світу.

Вартість програми $1800

Business English for Entrepreneurs, San Diego, CA, USA

Проживання

Житло може бути організованим навчальним закладом у приймаючій сім’ї, або в резиденції (за бажанням). Окрема кімната в приймаючій сім’ї зі спільною ванною - $290/тиждень (сніданок+вечеря) – ціна при бронюванні не менше ніж на 4 тижні.

Додаткові витрати:

Зарахування на програму, допомога з формуванням візових документів $180 + авіаквиток, віза, страховка.

Business English for Entrepreneurs, San Diego, CA, USA

Посилання на бронюавання проживання в резиденціях:

Обидві ці резиденції розташовані поруч одна з одною у знаменитому районі Газових ліхтарів у центрі Сан-Дієго. Багато ресторанів, кафе, нічних клубів і магазинів знаходяться в декількох хвилинах ходьби. Також неподалік: бейсбольний стадіон Petco Park, конференц-центр Сан-Дієго, торговий центр Horton Plaza, Seaport Village та парк Embarcadero Marina. Зупинка тролейбусів розташована поруч з резиденцією. Серед зручностей: кабельне телебачення, холодильник, мікрохвильова піч, телефон, безкоштовний бездротовий Інтернет, рушники та постільна білизна, фітнес-зал, пральня, кондиціонер/опалення, цілодобова стійка реєстрації. Всі ціни вказані за особу.

Business English for Entrepreneurs, San Diego, CA, USA

Зробити заявку або є питання:

tel.: +38 097 277 64 21

e-mail: shaparenkoo@yahoo.com

e-mail: info@studyabroad-osac.com

Україна: Київ, Харків

вгору - до початку сторінки

Flag of Ukraine Flag of Switzerland Flag of the United Kingdom Flag of Cyprus Flag of the United States Flag of Turkey Flag of Scotland Flag of Malta Flag of Spain Flag of the Czech Republic Flag of Germany Flag of the People's Republic of China Flag of France Flag of Canada Flag of Austria Flag of Slovenia Flag of Italy Flag of Singapore Flag of Poland Flag of India