Olena's Study Abroad Consultancy Menu

Olena's Study Abroad Consultancy

Осінні канікули в Швейцарії

Осінні канікули в Швейцарії

Навчання англійської, французької мов + екскурсії + всесторонній фізичний розвиток для дітей 10-17 років

Проживання та харчування:

Готель CRYSTAL *** в SAIGNELEGIER, JURA (1 година 40 хв від Цюріха в горах на висоті 1000 м) в номерах по 2-3 людини, з повним пансіоном - рясним 3-х разовим харчуванням. Басейн - безкоштовно, необмежений час користування. Є фітнес, spa (17 євро за вхід, час - не обмежений), великі території для занять спортом, верховою їздою, каток.

Осінні канікули в Швейцарії

Навчання:

4 заняття по 45 хв вранці щодня (2х45 хв - 30 хв перерва - 2х45 хв) в приміщеннях готелю, оснащених за останнім словом техніки, wi-fi, з кваліфікованими, талановитими, креативними, викладачами - носіями мови з університетською освітою. Тестування, видача сертифікатів по закінченню курсу.

Розважальні заходи:

У вартість включено стрільба з лука, катання на ковзанах, велосипедний спорт, спортивні ігри, відвідування басейну, дискотека, екскурсії по околицях, в тому числі відвідування лабіринту, таксідерміста, печер, парку пригод.

Осінні канікули в Швейцарії

Додатково

По суботах і неділях відвідування Люцерна (100 франків), Берна (50 франків), Базеля (50 франків), Цюріха (100 франків), Лозанни (90 франків). Можливість брати уроки верхової їзди (70 франків за заняття) і тенісу (60 франків за заняття).

Вартість

2590 франків (без вартості екскурсій) + авіаквитки + віза + 1000 грн організаційний внесок для групи з 10 осіб, 2890 франків для групи з 5 чол. Трансфер з аеропорту і в аеропорт 160 франків.

Фотографії проживання, місцевості та об'єктів:

Осінні канікули в Швейцарії Осінні канікули в Швейцарії Осінні канікули в Швейцарії Осінні канікули в Швейцарії Осінні канікули в Швейцарії Осінні канікули в Швейцарії Осінні канікули в Швейцарії Осінні канікули в Швейцарії Осінні канікули в Швейцарії Осінні канікули в Швейцарії Осінні канікули в Швейцарії Осінні канікули в Швейцарії Осінні канікули в Швейцарії Осінні канікули в Швейцарії

За додатковою інформацією звертатися:

ФОП Шапаренко О.В., ID: 2324301301

tel.: +38 097 277 64 21

e-mail: shaparenkoo@yahoo.com

e-mail: info@studyabroad-osac.com

Україна: Київ, Харків

вгору - до початку сторінки

Flag of Ukraine Flag of Switzerland Flag of the United Kingdom Flag of Cyprus Flag of the United States Flag of Turkey Flag of Scotland Flag of Malta Flag of Spain Flag of the Czech Republic Flag of Germany Flag of the People's Republic of China Flag of France Flag of Canada Flag of Austria Flag of Slovenia Flag of Italy Flag of Singapore Flag of Poland Flag of India Flag of Greece Flag of Croatia