Olena's Study Abroad Consultancy Menu

Olena's Study Abroad Consultancy

Гуманітарно-Економічна Академія в Лодзі (Польща)

Гуманітарно-Економічна Академія в Лодзі (Польща)

Це один з найбільших приватних вищих навчальних закладів в Польщі.

28-річний досвід роботи дозволив створити унікальну освітню модель. Академія пропонує абітурієнтам понад 100 спеціальностей польською мовою, 7 - англійською і 2 програми - російською. Освіту можна отримувати в усіх напрямках на очній і заочній формах, в тому числі з використанням платформи дистанційного навчання.

Гуманітарно-економічна академія в Лодзі - університет сучасних технологій, який має професійно обладнане видавництво, телевізійну студію, виставкові галереї, медичну клініку та друкарню, а також найбільшу серед недержавних шкіл регіону бібліотеку з безкоштовним доступом. Польський віртуальний університет (PUW) є частиною AHE в Лодзі. PUW - перша в Польщі мережа освітня платформа, яка надає можливості отримати кваліфікацію без необхідності поїздки до іншого міста та порушення повсякденних обов'язків або сімейних зобов'язань.

Гуманітарно-Економічна Академія в Лодзі (Польща)

Знаходиться у центрі Польщі в оновленому та модернізованому фабричному просторі 19 століття у самому центрі міста Лодзь. В цих добре збережених, відреставрованих стінах з унікальною виробничою атмосферою організовуються освітні, культурні та ділові заходи.

Залізнична станція Лодзь Фабрична (розташована за 5 хвилин ходьби від університету) і з'єднує місто з Варшавою, створюючи сучасну міську агломерацію. Наявність міжнародного Аеропорту і розташування на маршруті, що з'єднує Схід і Захід, робить Лодзь ключовим містом в Центральній Європі.

Варто підкреслити, що порівнянні витрати на життя в Лодзі нижчі, ніж у Варшаві. Таким чином, місто є не тільки привабливим місцем для навчання, але й гарантує роботу професіоналам у багатьох галузях (ІТ, BPO, послуги, стартапи та багато іншого). В даний час Лодзь - це найшвидше зростаюче місто в Польщі, до того ж воно позиціонується в рейтингу як одне з найцікавіших туристичні напрямки у світі.

Гуманітарно-Економічна Академія в Лодзі (Польща) Гуманітарно-Економічна Академія в Лодзі (Польща)

Зробити заявку або є питання:

tel.: +38 097 277 64 21

e-mail: shaparenkoo@yahoo.com

e-mail: info@studyabroad-osac.com

office: Україна, 61000, Харків, провулок Короленко, 10

вгору - до початку сторінки

Flag of Ukraine Flag of Switzerland Flag of the United Kingdom Flag of Cyprus Flag of the United States Flag of Turkey Flag of Scotland Flag of Malta Flag of Spain Flag of the Czech Republic Flag of Germany Flag of the People's Republic of China Flag of France Flag of Canada Flag of Austria Flag of Slovenia Flag of Italy Flag of Singapore Flag of Poland Flag of India