Olena's Study Abroad Consultancy Menu

Olena's Study Abroad Consultancy

Літній курс Словенської Мови для підлітків на факультеті
мистецтв Університету Любляни, Словенія

Від 13 до 17 років, 2.07 – 13.07

факультет мистецтв Університету Любляни, Словенія

Центр словенської мови як другої / іноземної мови на факультеті мистецтв Університету Любляни організовує тринадцяту словенську мовну літню школу для підлітків віком від 13 до 17 років. Курс починається в понеділок 02.07 і закінчується у п'ятницю 13.07. Прибуття учасників молодіжної літньої школи передбачається у неділю 01.07, коли ми зустрінемося з батьками та супроводжуючими учасників на інформаційній нараді, яка відбудеться о 19.00.

Навчання

Уроки проходитимуть щодня з 9:00 до 12:30 в гімназійній школі в Kardeljeva ploščad 28a в Любляні. Буде чотири уроки (кожні 45 хвилин) на день, тобто 20 на тиждень. У перший день курсу учасники будуть розділені на різні групи залежно від попереднього знання словенського. Кожна група складатиметься з 8 -12 учасників. Під час уроків вони розвиватимуть усі чотири аспекти мови: мовлення, письмо, читання та аудіювання. Їх навчать досвідчені викладачі мови з Університету Любляни. Наприкінці Літньої школи учасники отримають свідоцтво про те, що вони брали участь у словенському мовному курсі на факультеті мистецтв Університету Любляни.

Супроводження

Вдень та ввечері передбачається супровідна програма, спрямована на знайомство з словенською культурою, історією та сучасною реальністю. Також буде багато спортивних і розважальних заходів. Додаткова плата за супровідну програму відсутня. Деталі програми будуть опубліковані пізніше.

Розміщення

Учасники будуть розміщені в кімнаах Dijaški dom Bežigrad - дуже близько до школи. У вартість входить проживання в тримісних номерах та харчування за місцем проживання: сніданок, обід та вечеря. Постільна білизна та рушники будуть надаватися безкоштовно. Додаткова плата стягується за прання білизни та використання телефонів та Інтернету. Помічники літньої школи будуть дбати про учасників під час їжі та вечорів.

Витрати на програму:

  • Плата за навчання: 540 € *
  • Проживання: 210 € **
  • Сервісний збір: еквівалент 100 € ***
  • Страхування: приблизно 250-350 грн
  • Авіа квитки: $$

Курс повинен бути сплачений цілком не пізніше 26.05 року. Після отримання вашої заяви Вам буде надіслано рахунок-фактуру електронною поштою. Після отримання підтвердження про оплату ми надішлемо Лист-запрошення та інформацію про прибуття в якості учасника літньої школи.

* Плата за навчання включає мовний курс, книги та інший навчальний матеріал, а також супровідну програму.

** Оплата житла повинна здійснюватися безпосередньо в місцях проживання, а не на будь-якій з банківських рахунків факультету мистецтв.

*** Оплата сервісного збору за реєстрацю на програму здійснюється на банківський рахунок ФОП Шапаренко О.В. в гривнях.

УВАГА! У випадку, якщо учасник не зможе поїхати до Літньої школи, він повинен надати письмове повідомлення не пізніш як за сім днів до початку курсу, тоді йому буде відшкодовано 80% плати за навчання протягом 30 днів після отримання повідомлення. Решта суми (20%) зберігається для покриття витрат на адміністрування та банківські операції.

За додатковою інформацією звертатися:

ФОП Шапаренко О.В., ID: 2324301301

tel.: +38 097 277 64 21

e-mail: shaparenkoo@yahoo.com

e-mail: info@studyabroad-osac.com

Україна: Київ, Харків

вгору - до початку сторінки

Flag of Ukraine Flag of Switzerland Flag of the United Kingdom Flag of Cyprus Flag of the United States Flag of Turkey Flag of Scotland Flag of Malta Flag of Spain Flag of the Czech Republic Flag of Germany Flag of the People's Republic of China Flag of France Flag of Canada Flag of Austria Flag of Slovenia Flag of Italy Flag of Singapore Flag of Poland Flag of India Flag of Greece Flag of Croatia