Olena's Study Abroad Consultancy Menu

Olena's Study Abroad Consultancy

Програма культурного обміну EARLY BIRD (Китай) з проживанням в сім'ї надає молодим людям з усього світу унікальний досвід ознайомлення з китайським життям і культурою.

Хто може подавати заяву на участь в програмі:

Програма культурного обміну EARLY BIRD (Китай)
 1. Молоді люди у віці від 18 до 29 років (видатним кандидатам за межами цього вікового діапазону будуть також розглянуті)
 2. Хоча би, випускник середньої школи
 3. Носій англійської мови або дуже добре володіє англійською мовою
 4. Несудимий
 5. Хто має прагнення до участі в програмі протягом 3-х, 6-ти або 12-ти місяців
 6. Позитивний, люблячий дітей, відкритий для інших культур, енергійний, толерантний, напористий, готовий адаптуватися до нових ситуацій, веселий, розуміє
 7. Той, хто бажає більше дізнатися про китайську культуру
Програма культурного обміну EARLY BIRD (Китай)

Переваги для учасників програми:

 1. Проживання та харчування (3-разове харчування в день), безкоштовний Інтернет в будинку приймаючої сім'ї
 2. Уроки китайської мови (6 годин на тиждень); крім днів китайських національних свят і протягом останнього тижня кожного місяця
 3. Стипендія 1000 юанів/місяць на особисті витрати
 4. Бонуси в кінці програми (3 місяці = 1200 юанів, 6 місяців = 2500 юанів, 12 місяців = 5000 юанів)
 5. Щомісячні культурні заходи
 6. Особисте страхування від нещасних випадків на протязі всієї програми, що охоплюють лікування хвороби, яка потребує госпіталізації і лікування нещасних випадків
 7. Авіапереліт з Аеропорту
 8. Орієнтація по прибуттю (3 дні, 2 ночі), в тому числі вітальний вечерю, вітальний пакет (30 юанів на транспортні картки або еквівалент, 30 юанів на SIM-карти або еквівалент, карта міста та багато іншого), харчування та проживання, корпоративні заходи з іншими учасниками та персоналом Early Bird, мовні та культурні класи, екскурсія на пів-дня по Пекіну, і багато іншого.
Програма культурного обміну EARLY BIRD (Китай)

Часті питання (умови програми):

 1. Як довго можна брати участь в програмі?
  Наші стандартні пропозиції програми - 3 6 і 12 місяців. Інші терміни програми іноді також можливі, але вирішуються в кожному індивідуальному випадку. Якщо Ви зацікавлені у програмі нестандартний термін, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб обговорити можливість цього.
 2. Яка загальна вартість програми?
  Ви будете оплачувати тільки авіа квитки (і / або інший транспорт) а також витрати, пов'язані з вашим отриманням Китайської візи. Ви також відповідатиме за будь-які збори, пов'язані з отриманням медичної довідки, довідки про несудимість у Вашій країні. Нарешті, ви будете нести відповідальність за свої особисті витрати під час програми, які не вказані в списку того, що покривається вашої приймаючою сім'єю або компанією.
 3. Що мене будуть просити робити під час програми?
  Ваша основна обов'язок буде викладати англійську мову дітям в приймаючій сім'ї (і іноді іншим членам сім'ї, яка приймає. Крім того, вам потрібно буде допомагати з якоюсь легкою роботою по дому (прибирати на місце іграшки, мити посуд за собою, і т.д. ), а також служити позитивним прикладом для наслідування для дітей приймаючої сім'ї.
 4. Скільки годин на тиждень я буду зобов'язаний працювати?
  Вам буде необхідно працювати 30 годин на тиждень - це включає в себе той час, який ви витрачаєте на викладання англійської мови приймаючої сім'ї (особливо дітям сім'ї), а також загальний час, який ви проводите з приймаючою сім'єю (під час їжі, і т. д.). Ви отримаєте 1,5 послідовних вихідних дні на тиждень, хоча це може не збігатися з вихідними. Крім того, вам будуть надані додаткові 3 дні відпустки кожні 3 місяці вашої програми, які можуть бути використані разом або окремо за погодженням з приймаючою сім'єю.
 5. Скільки років дітям, яких я буду навчати англійській мові?
  По-різному. Зазвичай приймають сім'ї матимуть дітей у віці від 2 до 14 років, хоча вони можуть мати і 15-18-річних дітей. Варто також відзначити, що деякі приймають сім'ї мають двох або більше дітей, незважаючи на політику однієї дитини в Китаї.
 6. Чи зобов'язаний я вміти говорити по-китайськи на початку моєї програми? Якщо ні, то як я буду спілкуватися з моєї тимчасової сім'єю?
  Ні - ось чому ми пропонуємо китайські класи! Ми гарантуємо, що, принаймні, один член кожної сім'ї може мати базовий рівень англійської мови.
 7. Що буде входити в умови мого проживання?
  Учасники програми, як правило, мають окрему спальню, але загальні ванні кімнати з членами приймаючої їх сім'ї.
 8. Де розташовані будинки приймаючих родин?
  Наші сім'ї розташовані в різних місцях по всьому Китаю, від невеликих до великих міст.
 9. Як довго триватиме процес узгодження сім'ї?
  Цей процес зазвичай займає близько 1-2 місяців, але іноді може зайняти і 2 тижні.
 10. Чи потрібно мені привозити з собою гроші, щоб легше влаштуватися в Китаї?
  Протягом першого місяця рекомендується мати хоча б 600 - 1200 юанів (близько $100- $200), щоб відчувати себе комфортно до отримання кишенькових від сім'ї.
 11. Чи можу я мати другу роботу, щоб заробити додаткові гроші під час програми?
  Ні, це було б порушенням умов візи, яка призначена для культурного обміну тільки.
 12. Чи потрібно мені мати права водія?
  Ваша сім'я, яка приймає, швидше за все, не зажадає від вас, щоб ви мали права. Крім того, Китай не визнає "ліцензії з інших країн, в тому числі міжнародні водійські ліцензії, і процес звернення за ліцензією китайського водія не-китайських громадян дуже громіздкий.
 13. Що станеться, якщо моя сім'я і я не порозуміємося?
  З нашого досвіду, проблеми, які виникають між учасниками програми і приймають сім'ями, як правило, відбуваються через культурних відмінностей або проблем комунікації. Якщо ви у вашій сім'ї, яка приймає і у вас виникли проблеми, наша команда допоможе вам порозумітися, щоб обговорити питання, і вирішити їх ефективно. Якщо розуміння не може бути досягнуто, ми будемо намагатися помістити вас в новій сім'ї какжно швидше. Перехід до нової родини, як правило, 2-4 тижні вимагає.
 14. На який тип візи мені подавати заяву?
  Щоб отримати більше інформації з візових питань, по документам, необхідним для участі в програмі, записи відео звернення до приймаючої сім'ї, будь ласка, зв'яжіться з представником EARLY BIRD в Україні — OSAC (Olena's Study Abroad Consultancy).
Программа Культурного Обмена Early Bird (китай)

За додатковою інформацією звертатися:

ФОП Шапаренко О.В., ID: 2324301301

tel.: +38 097 277 64 21

e-mail: shaparenkoo@yahoo.com

e-mail: info@studyabroad-osac.com

Україна: Київ, Харків

вгору - до початку сторінки

Flag of Ukraine Flag of Switzerland Flag of the United Kingdom Flag of Cyprus Flag of the United States Flag of Turkey Flag of Scotland Flag of Malta Flag of Spain Flag of the Czech Republic Flag of Germany Flag of the People's Republic of China Flag of France Flag of Canada Flag of Austria Flag of Slovenia Flag of Italy Flag of Singapore Flag of Poland Flag of India Flag of Greece Flag of Croatia