Olena's Study Abroad Consultancy Menu

Olena's Study Abroad Consultancy

Cavendish School of English - Освітньо-Розважальна Програма для дітей та підлітків під час Літніх Канікул (Борнмут, Великобританія)

Cavendish School of English

Відмінна можливість провести з користю зимові канікули, познайомитися з укладом життя Англії, зануритися в середу носіїв мови, відчути себе самостійним, знайти нових друзів по всьому світу. Наша школа знаходиться в Борнмунте.

Борнмут

Розташований на південному узбережжі Англії, в графстві Хемпшир, на березі протоки Ла-Манш. Чисті піщані пляжі, м'який клімат і тепле море з кожним роком все більше і більше притягують студентів вивчати англійську мову саме тут, в Борнмуте.Отсюда можна дуже легко і швидко дістатися до інших міст Англії, таких як Нью Форест, Бат, Оксфорд, Солсбері, Стоунхендж, Вінчестер і Брайтон.

Cavendish School of English

Школа Cavendish

Була заснована в 1983 році. Головний центр розташований в Борнмуті і займає два красиві будівлі в Вікторіанському стилі. Еталон школи - висока якість викладання і професійні вчителі, які володіють великим досвідом роботи і постійно підвищують свою кваліфікацію. Красиве триповерхова будівля школи, модернізоване і відреставроване, розташоване в декількох хвилинах від центру Борнмута - улюбленого курорту британських і іноземних туристів. Ідеальне розташування школи дозволяє за кілька хвилин опинитися в центрі яскравого життя Борнмута. Кожен день заповнений цікавими заходами, наприклад, проводяться екскурсії, спортивні заходи, вечірні заходи і, звичайно, уроки англійської язика.В вечірній час студенти беруть участь в різних заходах, що проводяться школою: караоке, дискотеки, перегляди фільмів, і багато іншого. Організовуються екскурсії в міста Лондон, Портленд, Брайтон, Портсмут, Вінчестер, а також поїздки в Стоунхендж в Солсбері, Нью Форест і Крайстчерч і ін.

Cavendish School of English

Програма включає (за 2 тижні):

 • 40 уроків Інтенсивного Англійської мови з висококваліфікованими вчителями
 • Проживання в резиденції в кімнатах по 2 людини
 • 3-х разове збалансоване харчування
 • Ексклюзивна служба зустрічі і проводів студентів з приймаючих сімей на власних автобусах до 4х раз в день - безпека гарантована
 • Проходження спеціалізованого тесту по визначенню рівня володіння мови
 • 8 екскурсій за два тижні, включаючи дві незабутні поїздки в Лондон з професійним гідом (3 екскурсії на весь день і 5 на пів дня)
 • 9 розважальних і спортивних заходів (* ЛазерКвест, * відвідування Центру Водних атракціонів, * Боулінг, караоке, Дискотека, Кінотеатр і багато іншого!)
Cavendish School of English Борнмут

Відмінні риси нашої школи:

 1. Власна автобусна розвозка 2-4 рази в день !!!! Спеціальні автобуси 4 рази на день розвозять дітей з дому до школи. Доставляють дітей на вечерю і після вечері автобуси забирають дітей на вечірні розваги, а потім відвозять додому. Залежно від віку, 2-4 кваліфікованих керівника на автобус наглядатимуть за дітьми цілий день. Немає необхідності чекати автобус на зупинці.
 2. Всі екскурсії проводяться професійними гідами.
 3. Дуже важливо - школа має свою власну територію.
 4. Всі вхідні квитки включені у вартість, немає ніяких прихованих доплат !!
Борнмут

Важливо: Для реєстрації дитини в школі необхідний скан дитячого проїзного квитка, в якому є чисті сторінки з двох сторін. Його потрібно зробити якомога раніше і відіслати на е-mail, див. нижче...

Наші екскурсії:

 • 2-x Лондон (два різних туру) - Пул
 • Портланд, Веймут і Бухта Лулворт - Вінчестер
 • Стоунхендж і Солісбері - Портмут
 • Нью Форест і Крайстчерч - Саутгемптон

* виключається вхідна плата, відвідання за бажанням

Борнмут

Додаткові витрати:

 • вартість візи - €120
 • поїздка до Києва на подачу документів - 1000 грн
 • оформлення документів на візу - 2500 грн
 • авіапереліт - пізніше уточнюється
 • супровід груплідера (рекомендується скласти договір батьків з груплідером) - £50 в тиждень
 • рекомендована сума на кишенькові витрати дитині - £100-120 на тиждень.

Зробити заявку або є питання:

tel.: +38 097 277 64 21 (Україна)

e-mail: shaparenkoo@yahoo.com

e-mail: info@studyabroad-osac.com

вгору - до початку сторінки

Flag of Ukraine Flag of Switzerland Flag of the United Kingdom Flag of Cyprus Flag of the United States Flag of Turkey Flag of Scotland Flag of Malta Flag of Spain Flag of the Czech Republic Flag of Germany Flag of the People's Republic of China Flag of France Flag of Canada Flag of Austria Flag of Slovenia Flag of Italy Flag of Singapore Flag of Poland Flag of India