Olena's Study Abroad Consultancy Menu

Olena's Study Abroad Consultancy

Літній Футбольний Табір і Мовні Канікули в Празі

Прага

Унікальна програма на 1 місяць в Празі включає в себе інтенсивне навчання футболу, що проходить в рамках мовних курсів. Програма орієнтована на вивчення англійської мови і активного літнього дозвілля в формі тренувань з футболу на базі кращого футбольного клубу Чехії - Спарта Прага www.sparta.cz – постійного учасника Ліги Чемпіонів і Ліги Європи, а також Футбольної Асоціації Чехії, за підтримки Nike і всесвітньої фітнес мережі WorldClass www.worldclass.cz. Відчуй себе справжньою зіркою!

Ексклюзивна програма Футбольної Академії призначена як для груп, так і для індивідуальних гравців! Взяти участь в цій програмі можуть і професійні футболісти, і початківці. Деталі програми можуть варіюватися в залежності від досвіду і здібностей гравців. У річному футбольному таборі учасники отримують чудову можливість випробувати свої навички в професійному футболі і пограти на базі одного з кращих європейських футбольних клубів. Ця програма допоможе молодим людям поліпшити свої футбольні навички, дозволить їм зустрітися зі справжніми зірками футболу, надасть неоціненний досвід міжнародного рівня, а також подарує масу позитивних емоцій!

Прага

Тренування проводяться під керівництвом професійних тренерів, з можливістю використання інфраструктури клубу. Матчі і тренування чергуються з активною культурній та освітній програмами. Після закінчення програми учасники отримають сертифікати від клубу. Ця міжнародна програма розрахована на молодих людей з усього світу. Шукачі талантів від клубу Спарта Прага будуть активно спостерігати за футбольними тренуваннями протягом програми, і кращі гравці, котрі проявили видатні результати, можуть отримати запрошення до подальшої співпраці з клубом Спарта.

Прага

Вся програма Футбольної Академії реалізується в Празі. Прага - столиця і центр життя Чеської Республіки, а також найкрасивіше місто Європи. Прага розташована на річці Влтава в центральній Богемії, населення міста становить 1,2 млн. Чоловік. Називають її також «Містом ста шпилів» і «Золотим Містом». У 1992 році історичний центр Праги був включений в список місць Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Прагу можна сміливо назвати найбільшим музеєм під відкритим повітрям. Згідно з книгою рекордів Гіннеса, Празький Град є найбільшим старовинним замком в світі. Величезна кількість пам'яток міста привертає до Праги безліч туристів протягом усього року.

Футбольні тренування:

4 рази на тиждень, 2 години на день

Прага

Академічні заняття:

50 годин занять, 3 рази на тиждень

Предмети:

 • Англійська мова
 • Історія Чеської Республіки та Центрально-Східної Європи
Прага Прага Прага

Проживання:

Студенти протягом усього курсу живуть в готелях Villa MSM (U Svobodarny), Dejvice, Orlik і Masarykova kolej. Всі місця за рівнем проживання однакові. 2 особи в номері.

Культурна програма Футбольної академії

"Міжнародний Союз Молоді" приготував самий ексклюзивний варіант літнього відпочинку для молоді - навчання, що супроводжується активним спортом і насиченим відпочинком:

 1. Вечір знайомств
 2. Тур по визначних місцях Праги
 3. Екскурсія з гідом по Празі, Празький Град, Карлів міст
 4. Відвідування музею, виставки
 5. Поїздка на кораблі по Влтаві
 6. Відвідування знаменитого празького зоопарку
 7. Поїздка в басейн, на пляж
 8. Поїздка в найбільший аквапарк Чехії
 9. Нічна прогулянка по Празі
 10. Організація спортивних заходів
 11. Поїздка в Карлові Вари
 12. Поїздка в замок Карлштейн
 13. Прощальний вечір
Прага

Після завершення програми студенти отримають сертифікат про успішне закінчення курсу.

У вартість програми входять наступні витрати:

 • освіта
 • футбольні тренування
 • проживання в Празі
 • проїзний квиток на один місяць (на всі види міського транспорту)
 • чеська SIM-карта для мобільного тел.
 • культурна програма
 • Організація зустрічі в будь-який час доби і будь-якому місці перебування (аеропорт, автобусний або залізничний вокзал в Празі), трансфер аеропорт-проживання- аеропорт

Всім учасникам програми ться форма (шорти, гетри та футболка) від компанії Nike.

Прага Прага

Міжнародний Союз Молоді в 2012 році, на підставі багаторічного і успішної співпраці з провідною світовою фітнес мережею World Class, а також однією з кращої в Чехії, підписав ексклюзивний договір про співпрацю. Всі хлопці, які будуть приїжджати влітку на 1-місячний річний курс, будуть мати можливість скористатися послугами фітнес центру: тренажерний зал, спортивний зал, басейн, джакузі, сауна. www.worldclass.cz

Це важливо:

Батьки отримують звіт про успішність і відвідуваність дитини в електронному вигляді.
Офіційний сайт Футбольної Академії у Празі http://msmsport.eu/

Прага

Програма також доступна для англогоязичних бажаючих Summer Football Academy in Prague.

Шановні батьки! Майбутнє Ваших дітей у Ваших руках, а ми допоможемо його здійснити!

За додатковою інформацією звертатися:

ФОП Шапаренко О.В., ID: 2324301301

tel.: +38 097 277 64 21

e-mail: shaparenkoo@yahoo.com

e-mail: info@studyabroad-osac.com

Україна: Київ, Харків

вгору - до початку сторінки

Flag of Ukraine Flag of Switzerland Flag of the United Kingdom Flag of Cyprus Flag of the United States Flag of Turkey Flag of Scotland Flag of Malta Flag of Spain Flag of the Czech Republic Flag of Germany Flag of the People's Republic of China Flag of France Flag of Canada Flag of Austria Flag of Slovenia Flag of Italy Flag of Singapore Flag of Poland Flag of India Flag of Greece Flag of Croatia