Olena's Study Abroad Consultancy Menu

Olena's Study Abroad Consultancy

University College of Football Business (UCFB)

UCFB

Ступеня бакалавра (тривалість навчання 3 роки):

 • BA (Hons) Football Bussiness & Finance (UCFB Wembley & UCFB Burnley)
 • BA (Hons) Football Bussiness & Marketing (UCFB Wembley & UCFB Burnley)
 • BA (Hons) Football Bussiness & Media (UCFB Wembley & UCFB Burnley)
 • BA (Hons) International Football Bussiness (UCFB Wembley)
 • BA (Hons) Sports Bussiness & Coaching (UCFB Burnley)
 • BA (Hons) Sports Bussiness & Sports Law (UCFB Wembley)
 • BA (Hons) Sports Bussiness, Retailing & Merchandising (UCFB Wembley)
 • BSc (Hons) Sports Psychology & Management (UCFB Wembley)
 • BA (Hons) Stadium & Events Management (UCFB Wembley)
UCFB

Вартість навчання

Вартість навчання в UCFB £ 13 000 на рік.

Вимоги до вступників:

 • Національний диплом з відзнакою з профілюючого предмету,
  оцінкою C або еквівалентом з англійської мови та математики
 • IELTS - 6

Програма навчання

UCFB має найвищі якісні стандарти для отримання вчених ступенів. Загальна підготовка до отримання ступеня здійснюється в перший рік навчання, так щоб всі студенти отримали користь в розумінні основ управління бізнесом. Ви будете розвивати обрану спеціалізацію, а також розуміння того, як вона пріспосабліваетя до решти основних дисциплін у футболі і інших областях спортивної індустрії.

UCFB

Особливості футболу і спортивної індустрії також розкриваються в кожному бізнес-навчальному модулі, досліджуючи фундаментальні поняття футболу і спортивного сектора.

На другому році, час навчання ділиться між футболом і веденням спортивного бізнесу і вашої обраної спеціалізації.

Третій рік включає футбольний або спортивний бізнес-дослідний проект (дисертацію). Після закінчення курсу навчання, вивчивши насущні проблеми в футболі та спортивної індустрії, ви будете мати можливість обговорити ваші робочі рішення і рекомендації з професіоналами - тими, хто стикається в футболі і спортивному бізнесі з подібними питаннями щодня.

Вибір університету

UCFB

Як UCFB студенту - вам потрібно буде вирішити - який університет буде основним: UCFB Wembley або UCFB Burnley. Вибір буде залежати від спеціалізації, втім, буде можливість позайматися в кожному університеті протягом усього часу навчання в UCFB.

Є два університета UCFB:

1. UCFB Wembley (London)

Як всесвітньо відомий стадіон, UCFB Wembley надає надихаючу і мотивуючу середу для вашого навчання. На території університету є розвинена інфраструктура, яка відображає перевагу стадіону - це лекційні зали, конференц-зали, тихі навчальні місця, бібліотека, апартаменти ЗМІ і т.д. Протягом вашого перебування в UCFB Wembley, ви будете мати можливість отримати роботу (оплачувану і неоплачувану).

Університет знаходиться приблизно в 20 хвилинах їзди на метро від центру Лондона.

Біля UCFB Wembley розташований торговий центр з цілою низкою ресторанів, спортивних споруд та інших розважальних місць. Крім того, в безпосередній близькості від університету знаходяться релігійні центри. Також, гуртожитку UCFB всього в 10 хвилинах ходьби.

2. UCFB Burnley (Lancashire)

UCFB

Університет UCFB Burnley розташовується поруч з історичним футбольним клубом. В якості одного з членів-засновників футбольної ліги в 1888 році, що призвело до глобального бізнесу, клуб Burnley FC займає міцну позицію в історичному центрі всесвітньо відомої гри.

UCFB

Засоби навчання включають також знаменитий стадіон Turf Moor і дозволяють тісний контакт практики і навчання на регулярній основі. Виробнича практика включає роботу на футбольний клуб в день матчу, спостереження за поточними діями клубу або його домашніми іграми, вирішення актуальних виробничих завдань з персоналом клубу.

UCFB

Поруч з гуртожитками є зали для занять фітнесом, тренувань в клубі Gawthrope Burnley FC, який розташовується в історичному місці.

У 10 хвилинах від вашого університету, ви можете знайти інші розважальні заходи, такі як: вітрильний спорт, катання на гірських велосипедах, скелелазіння, і інші заняття на відкритому повітрі, в деякій найбільш красивою сільській місцевості Англії. До того ж, великі міста такі як: Liverpool, Manchester та Leeds, знаходяться менше, ніж в одній годині подорожі.

Проживання студентів

UCFB

UCFB має варіанти проживання в обох університетах, де все спальні обладнані ванною.

Деяке проживання включає:

Кімнату з плоским екраном TV, iPod док-станція, DVD-плеєр, тихий навчальний район (з Wi-Fi), з наданими сніданком і вечерею.

Варіанти проживання розташовані в межах 10 хвилин від обох університетів в Wembley та Burnley, що дозволяють легко і безпечно дістатися. Всі приміщення мають swipe-card доступ для безпечного входу - в якості стандарту.

За додатковою інформацією звертатися:

ФОП Шапаренко О.В., ID: 2324301301

tel.: +38 097 277 64 21

e-mail: shaparenkoo@yahoo.com

e-mail: info@studyabroad-osac.com

Україна: Київ, Харків

вгору - до початку сторінки

Flag of Ukraine Flag of Switzerland Flag of the United Kingdom Flag of Cyprus Flag of the United States Flag of Turkey Flag of Scotland Flag of Malta Flag of Spain Flag of the Czech Republic Flag of Germany Flag of the People's Republic of China Flag of France Flag of Canada Flag of Austria Flag of Slovenia Flag of Italy Flag of Singapore Flag of Poland Flag of India Flag of Greece Flag of Croatia