Olena's Study Abroad Consultancy Menu

Olena's Study Abroad Consultancy

Загальна інформація

Information

Вам НЕ потрібен консультант з питань освіти за кордоном:

  • Якщо ви вже вирішили, куди піти і впевнені в процесі;
  • Ваші вітчизняні університети мають прямий зв'язок з іноземними. Це може бути програма з обміну або програма отримання двох дипломів (Ви отримаєте дипломи обох університетів);
  • Обраний Вами Університет має представництво у вашій країні, і його співробітники вже запропонували Вам допомогу з візою (очевидно, третя сторона не потрібна);
  • Ваша сім'я має дуже хорошу фінансову історію, тому дуже малоймовірно, що Вам відмовлять у візі з цієї причини.

Вам ПОТРІБЕН консультант з питань освіти за кордоном:

  • Якщо Ви не маєте жодного уявлення, куди йти, просто хочете отримати престижну освіту, яку Ви можете собі дозволити, на відміну від більшості;
  • Якщо є кілька варіантів, але хочеться знайти кращий;
  • Якщо потрібна точна інформація з офіційного джерела, яку Ви не знайшли на сайті самостійно;
  • Якщо потрібна допомога з оформленням візи (зверніть увагу: не всі агенти забезпечують це);
  • Якщо Ви все знаєте, але хочете заощадити час, і щоб хтось відстежував весь процес замість Вас та інформував Вас про кожен крок.

Підготовка дитини до літнього табору за кордоном (поради батькам):

Документи

Перш за все подбайте, з тим щоб підготувати всі документи, які будуть необхідні дитині при перетині кордону і подорожі: паспорт з діючою візою, дійсний страховий поліс, авіа-квиток, дозвіл від батьків на самостійний виїзд дитини за кордон, лист-запрошення від школи в якому вказано назву школи, адреса, назва програми, дати навчання і телефони контактної особи.

Документи, для зручності, повинні бути складені в один конверт або папку.

Супровідний лист

Менеджер, що займається організацією поїздки, перед виїздом, повинен видати дитині супровідний лист.

Цей лист повинен містити наступну інформацію: назва школи, адреса навчального закладу, контактні дані працівника школи до якого можна звернутися, дати програми, інформація про авіа-перельоті, адреса проживання, телефон приймаючої сім'ї (в разі, коли дитина буде жити в родині), контактний телефон особи, що зустрічає дитину в аеропорту і контактної телефон агентства.

Трансфер

Переконайтеся, що ви отримали підтвердження трансферу (трансфер дитини в аеропорту представником школи) від компанії, яка організовує поїздку.

У підтвердженні повинна бути вказана інформація (прізвище, ім'я та контактний номер телефону) про представника школи, який зустрічає дитину, телефон екстреної підтримки школи і телефон агентства.

Кишенькові гроші

Всіх батьків турбує питання кількості грошей, необхідних дитині під час перебування за кордоном. Як правило, кишенькові гроші не входять у вартість програми. Щоб визначити необхідну суму, перш за все, треба запитати у компанії, яка організовує вашу поїздку, що включений у вартість програми, чи будуть додаткові витрати під час поїздки (екскурсії, вхідні квитки в музеї, кіно, театр й інші...).

Зазвичай представники іноземних шкіл рекомендують розраховувати тижневий бюджет в розмірі не більше 75 фунтів стерлінгів при подорожі до Великобританії, та 80 євро, при відвідуванні дитиною Європейських країн.

Цінні речі

Ми радимо не давати дитині в поїздку цінні речі: дорогі телефони або камери, вишукані прикраси або цінний одяг. Поїздка в літній табір, це період відпочинку, найважливіше тут, це спілкування з однолітками.

Телефон

Перед виїздом подбайте про те, щоб оператор, послугами якого ви користуєтеся, підтримував послугу роумінгу. Більшість українських операторів пропонує платні вхідні дзвінки в зоні роумінгу. Тому ми пропонуємо скористатися міжнародними картками, що пропонують безкоштовні вхідні дзвінки незалежно від країни. Такі картки можна придбати в будь-якому туристичному агентстві або в аеропорту Бориспіль. Для тих, хто подорожує до Великобританії: Дуже вигідно користуватися англійською оператором «О2», який дає можливість користуватися безкоштовними хвилинами для здійснення дзвінків за кордон. Сім-карти «О2» можна придбати безкоштовно в будь-якому аеропорту Лондона.

Одяг та особисті речі

Одяг та взуття повинні бути легкими, простими і зручними. Як правило це спортивний стиль, адже під час програми у дітей буде багато спортивних ігор. Кожна літня школа організовує вечори, дискотеки, для яких, ви можете підготувати інший одяг.

Більшість літніх таборів та шкіл пропонують послуги прання. Під час прання речі можуть губитися, адже іноді діти неуважні і не запам'ятовують свій одяг. Ми радимо батькам дати дитині спеціальні мішечки для прання, куди учень може покласти особисті речі, і таким чином, не втратити нічого. Якщо немає можливості дати мішечок, нашейте «бірочки» на одяг.

Зв'язок з дитиною під час програми

Під час навчання дітям не дозволяється використовувати мобільні телефони. Тому не дзвоніть дитині кожну годину. Достатньо зателефонувати ввечері, щоб дізнатися, як пройшов день. У разі екстрених випадків, ви завжди зможете зв'язатися з агентством, фахівці якого допоможуть вирішити всі питання, пов'язані з перебуванням дитини за кордоном.

Медична допомога

У кожній школі цілодобово чергує медичний працівник, який стежить за здоров'ям дітей, та в разі необхідності, зможе надати першу медичну допомогу. Працівники школи, в разі необхідності, викличуть лікаря або відвезуть дитину в лікарню.

Адаптація дитини до школи, програми

Період адаптації дитини до школи та програми залежить від самої дитини. Як правило, діти звикають до школи протягом 2-3 днів. Відразу ж з першого дня навчання їх залучають до колективних занять (уроки англійської, ігри, змагання). Працівники школи постійно стежать за новими учнями, допомагають їм розмістити свої речі в кімнаті та познайомитися з однолітками.

Пам'ятайте, що мета школи та агентства, яке займається організацією поїздки - зробити відпочинок вашої дитини активним, корисним й безтурботним. Адже для нас важливіше бачити радість вашої дитини, чути позитивні враження від поїздки і знати, що поїздка була безпечною.

вгору - до початку сторінки

Flag of Ukraine Flag of Switzerland Flag of the United Kingdom Flag of Cyprus Flag of the United States Flag of Turkey Flag of Scotland Flag of Malta Flag of Spain Flag of the Czech Republic Flag of Germany Flag of the People's Republic of China Flag of France Flag of Canada Flag of Austria Flag of Slovenia Flag of Italy Flag of Singapore Flag of Poland Flag of India